• Boutique La Vie
    Hoiting Transport
    Orel
    Namaco
  • Bust Hoveniers
    De Groot zonwering
    Wijnand Keukens
    Zelfpro
  • Nanninga
    Style Hairprofessionals
    Autobedrijf Rob Boerema
    perdon fysiotherapie
  • DynamicFit Gieten
  • Aanhuis
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    Jumbo Abbas
    Mijn Makelaar Meertens
  • Plus
    Box14
    sportcafe de Goorns
    De Klok Dranken
  • Voulon Accountants
    InVra Plus
    makelaar nu
    Tegelzetbedrijf Dijk
  • O&Ki Kindercentrum
    Grolsch 0.0
    Nedaplast
    SelectiefWerkt

34e Univé Kerstzaalvoetbaltoernooi gaat van start!

Gepubliceerd op:

Op vrijdag 18 december gaat het 34e Univé Kerstzaalvoetbaltoernooi van start. Net als vorig jaar zullen 30 teams strijden om de toernooiwinst. Het toernooi omvat liefst tien speeldagen.
Gieten 1 speelt op zondag 27 december en Gieten 2 op donderdag 24 december. Eext komt op vrijdagavond 18 december al in actie.

Onder de nieuwe deelnemers is een aantal kanshebbers voor de titel. WVV uit Winschoten won twee jaar geleden het prestigieuze Protos Weering toernooi en is direct een van de favorieten voor de toernooiwinst. Ook van de nieuwkomers Hoogezand en ZNC wordt veel verwacht. Titelhouder SC Stadskanaal is verhinderd vanwege andere verplichtingen.

De eerste ronde bestaat uit zes poules van vijf deelnemers. Van iedere poule plaatsen de nummers 1 en 2 zich voor de halve finales, samen met de drie beste nummers 3. De teams zullen dus vanaf het begin alles moeten geven om bij de beste twee van hun poule te zitten.

Door inhaalverplichtingen op het veld heeft de organisatie besloten om de poules B en C door te schuiven naar 24 en 27 december.

Op 18 december trappen de deelnemers van poule A af. Favoriet WVV komt dan in actie tegen Wildervank, BSVV, Eext en Hoogezand. Op 27 december wordt poule B gespeeld, waarin de plaatselijke favoriet Gieten 1 het opneemt tegen Muntendam (de nummer twee van vorig jaar) en buurtgenoot Annen (de nummer drie van vorig jaar). Andere deelnemers aan deze poule zijn Bareveld en Pekelder Boys. In poule C, die op donderdagavond 24 december wordt gespeeld, zal het voor Gieten 2 lastig worden om zich te kwalificeren voor de volgende ronde. TEVV (de nummer drie van 2013) en nieuwkomer CEC zijn de opponenten. Het team dat het verst moet rijden, het sterke SC Emmeloord, komt op maandag 21 december in actie in poule D. De tegenstanders die avond zijn LEO, VKW, ZFC Zuidlaren (za.) en SV Tynaarlo. Op 22 december vormen de Asser clubs LTC, Asser Boys (vorig jaar vierde) en FC Assen poule E, samen met SVZ en Gasselternijveen. Ten slotte wordt poule F op 23 december gespeeld. Op deze avond komen ZNC, Smilde ’94, VAKO, Buinen en SVBC in actie.

De halve finales staan op het programma op 28 tot en met 30 december, terwijl de finale wordt gespeeld op zaterdag 2 januari 2016.

Elke speeldag wordt in sporthal De Goorns afgetrapt om 19.00 uur, met uitzondering van zondag 27 december, dan begint de strijd om 13.00 uur. De winnaar van het als vanouds sterk bezette toernooi wordt uitgenodigd voor de strijd om de Supercup Noord-Nederland, in Leek. Voor het volledige speelschema klik hier.

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier