Indeling meiden B- en C-elftallen ST Gieten/Eext seizoen 2015/2016
Het komende seizoen gaan we spelen met zowel een gecombineerd (St Gieten/Eext) meiden C-elftal alsmede een meiden B-elftal. Meisjes C seizoen 2015/2016.
Dit betekent dat de D-meiden, nagenoeg onveranderd maar op basis van leeftijd aangevuld met één van de dames die het afgelopen jaar al bij de C-meiden speelde, als C-meiden de competitie in gaan. Op maandag zal er wederom worden getraind in Gieten en op woensdag in Eext. In het najaar zullen zij de thuiswedstrijden in Eext afwerken en in het voorjaarsseizoen in Gieten.
Indeling meiden C-elftal:
Esri Knoop, Manon Nijhof, Linda Boerema, Stella Mpfayukurela, Jip van Beilen, Melissa Kwant, Laura Martens, Veere Moes, Esmee Groen, Tess Boscha, Amber Kinds, Iris Mulder, Bente Jonker, Elke Rothschaid, Amber Mennega, Nadine Warring, Leanne Bouwman, Bo Nanninga en Lisa Jansen.
Meisjes B seizoen 2015/2016.
Voor de B meiden zal de samenwerking nieuw zijn. Er zullen een drietal meiden van het afgelopen seizoen doorstromen naar de senioren en samen met Eext zijn we gelukkig in staat een elftal op de been te brengen. We hopen uiteraard ook hier op dezelfde chemie als het afgelopen seizoen bij de meiden D. Ook zij zullen ’s maandags in Gieten trainen en op woensdag in Eext. De tijden zullen uiteraard volgen. Hier geldt dat in het najaar de thuiswedstrijden in Gieten zullen worden afgewerkt en in het voorjaar in Eext.
Indeling meiden B-elftal:
Martine Eefting, Kim Boelsem, Nienke Rubingh, Anouk Strijk, Alissa Pronk, Erja de Weerd, Cecilia Buiter, Manon Eleveld, Kim Braam, Esmee Mulder, Iris Visser, Esmee Mensing, Dewa Amini, Laura Smit, Laura Venema, Nikki de Waal, Sanne de Jong en Lisa de Jong.
We zoeken voor de meiden B nog een leid(st)er vanuit Gieten die het leuk vind deze meiden onder zijn of haar hoede te nemen.




























