• Aanhuis
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    Jumbo Abbas
    Mijn Makelaar Meertens
  • Voulon Accountants
    InVra Plus
    makelaar nu
    Tegelzetbedrijf Dijk
  • Bust Hoveniers
    De Groot zonwering
    Wijnand Keukens
    Zelfpro
  • Boutique La Vie
    Hoiting Transport
    Orel
    Namaco
  • DynamicFit Gieten
  • Nanninga
    Style Hairprofessionals
    Autobedrijf Rob Boerema
    perdon fysiotherapie
  • Plus
    Box14
    sportcafe de Goorns
    De Klok Dranken
  • O&Ki Kindercentrum
    Grolsch 0.0
    Nedaplast
    SelectiefWerkt

Gieten E4 komt laat op stoom, maar stoomt dan hard door!

Gepubliceerd op:

Vanmorgen moest Gieten E4 aantreden tegen Gorecht E3 op ons eigen sportpark de Goorns. Vrijdagavond laat werd er nog gebeld door de leider van Gorecht of er wel gevoetbald zou worden in verband met de lage gevoelstemperatuur die er verwacht werd. Tuurlijk wordt er gevoetbald, via de app werd het verzoek gedaan om de jongens toch even wat warmer aan te kleden.

Het was fris vanmorgen, maar het was prima te doen. Wel werd er afgesproken om met 8 tegen 8 te spelen, Gorecht had dan nog 1 wissel en Gieten geen. Zo kwam iedereen zoveel mogelijk aan spelen toe en bleven ze lekker warm. We begonnen een 3-1-3 opstelling. Wouter natuurlijk in de goal, achterin Yordi, Sven en Jens, Ivo op het middenveld als een soort spelverdeler en Robin, Huub en Jos voorin.

Om 10.15 uur was de aftrap en de wedstrijd stond onder leiding van Ben Paul die een prima wedstrijd floot. Het eerste kwartier gebeurde er eigenlijk niet veel. Beide ploegen speelden wat afwachtend, hadden wat kleine kansjes, maar de toeschouwers werden er zeker in deze omstandigheden nog niet warm van. We gaven de jongens aan wat meer druk te zetten en iets feller te zijn. Op dat moment begonnen de jongens de draad op te pakken en probeerden het spel te maken. Er werd weer lekker overgetikt en druk op de tegenstander gezet. Dit resulteerde in balbezit voor Jos en met een mooie actie speelde hij Huub aan. Huub nam aan en rende naar het doel en schoot de 1-0 binnen. Dit was het verlossende doelpunt die we nodig hadden. Gieten ging door met druk zetten en niet veel later trapte de keeper van de tegenstander de bal uit. De bal kwam niet bij een speler van Gorecht maar recht in de voeten van Jos. Jos behield het overzicht en had al lang gezien dat de keeper nog ver voor het doel stond. Hij bedacht zich dan ook geen moment en schoot met een lange streep de bal over de keeper in het doel (2-0). Nog voor rust werd de 3-0 aangetekend. Door mooi combinatievoetbal via Ivo werd Huub aangespeeld, Huub kaatste op Jens en deze passte de bal naar Sven, die op zijn beurt beheerst kon inschieten. Met deze stand werd de rust bereikt. Een eerste helft die laat op gang kwam met 2 ploegen die lekker wilden voetballen, maar Gieten dat wel de betere was.

In de rust werd het spel van de eerste helft even doorgenomen. Ook vorige week stonden we in de rust met 3-0 voor, maar verslapten we in de 2e helft. Dit mocht vandaag niet weer gebeuren. Lekker blijven overspelen (2x raken), fel op de bal en in je eigen positie blijven voetballen. We kunnen het niet vaak genoeg zeggen. Maar Gieten was warm en de 2e helft begon sterk. Yordi die de 2e helft fel uit de startblokken kwam veroverde de bal en schoot deze naar Jos die de bal mooi aannam en in 1 beweging de keeper uitkapte en de 4-0 intikte. Een goed begin van de 2e helft jongens ga door! Gorecht dacht daar nog iets anders over en maakte vlak hierna de 4-1. Kan gebeuren jongens maar denk erom wat er gezegd is in de rust. Het bleek dan ook een incident te zijn. Gorecht probeerde met prima overspelen ook nog wel eens aan te dringen, maar Gieten was feller en de keer dat ze er wel door kwamen stonden we ons mannetje achterin of zorgde Wouter met zijn prima uitkomende acties dat er niet meer tegen gescoord werd. Gieten hield het veld breed en kreeg daardoor ook steeds meer ruimte. Sven speelde Jos in op de zijkant, passeerde zijn mannetje en schoot op doel. De bal werd nog geblokt, maar Jens was scherp en tikte de bal erin 5-1. Dit was het breekpunt voor Gorecht en toen was Gieten echt op stoom en ging het snel. Terwijl we de 5-1 nog aan het noteren waren, had Jos de 6-1 al gemaakt, door het nog maar eens van afstand te proberen. Ook Jens deed vlak daarna hetzelfde en schoot de 7-1 binnen. Huub die de 2e helft in de verdediging wou spelen, kwam van achteruit met de bal op en ging met een lange rush naar het doel van de tegenstander en maakte de 8-1. Ook werd er nog steeds goed overgespeeld en de ruimtes benut. Robin die de 2e helft als spelverdeler op het middenveld stond kaatste de bal op Jens, die op zijn beurt de hoek voor het uitzoeken had en de 9-1 noteerde. Ja en als je dan 9 hebt, wil je ook die 10e. En dat gebeurde. Vlak voor tijd werd Sven vrijgespeeld op de rechterkant en haalde diagonaal hard uit en de 10-1 stond op het scorebord. Het duurde even voordat we op gang waren en hoewel Gorecht ook best een ploeg had waar voetbal inzat, was Gieten vandaag de fellere en de betere ploeg.

Nu nog even klaar maken voor de penalty’s, waar de strijd nog niet gestreden is, 4 van de 8 werden gescoord en Jens heeft nu een voorsprong van 1 op Robin. Hier gaat volgende week de beslissing vallen. We spelen dan onze laatste wedstrijd om 10.15 uur in en tegen Zuidhorn E4.

 

 

 

 

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier