Gieten F1 pakt knappe zege bij FC Assen F2!!!
Vandaag moest er aangetreden worden tegen FC Assen F2 en wel om de bekende tijd van 09.00 uur. Lekker vroeg en het was ook nog eens prachtig fris voorjaarsweer met een zonnetje. De voornaamste ingrediënten (samen met een gezonde instelling natuurlijk) om een lekker potje te voetballen. We hebben het vandaag eens anders aangepakt en geen instructie gegeven vooraf (we hebben alleen de opstelling neergezet). Kijk maar eens jongens hoe je het zelf oppakt. De vorige wedstrijd tegen FC Assen F2 ging thuis met 7-1 winst in de boeken, dus erg benieuwd hoe de jongens gingen starten.
In het doel stond Wouter, achterin Robin, Jos en Sven en voorin Huub, Ivo en Yordi. Jens eerst even aan de kant. De wedstrijd begon leuk en de teams waren erg aan elkaar gewaagd. FC Assen was feller dan ons en speelde prachtig samen, al waren wij af en toe ook gevaarlijk voor het doel van hen. Dit resulteerde in een schot van Jens en een knappe loopactie van Sven richting de keeper van FC Assen, maar helaas mocht dit beide keren niet baten. FC Assen was ook gevaarlijk, maar het was altijd Jos of Yordi die er wel een voetje dwars voor zetten en anders hadden we altijd Wouter nog in het doel, die niet eenvoudig is te passeren. Halverwege de 1e helft was de mooiste actie van onze zijde. Een aanval van FC Assen werd onderschept door Jens, hij schoot direct de bal over een lange afstand naar Huub die diep op links stond. Huub bedacht zich geen moment en schoot de bal in één keer naar Robin die hem keurig aannam en prachtig inschoot (1-0). Veel meer gebeurde er niet meer in de 1e helft. Het was een beetje tam.
Wouter wilde graag in doel blijven en verder bood zich niemand aan, dus bleef de opstelling gelijk aan de 1e helft. We hebben de jongens in de rust wel even toegesproken. Er werd af en toe leuk samengespeeld, maar er moest wel wat feller richting de tegenstander worden gespeeld. We laten ons het kaas toch niet van het brood eten. Goed gemotiveerd gingen we weer het veld op na een bekertje ranja. Er ging inderdaad een tandje bij. FC Assen kwam er niet meer aan te pas. Gieten was continue in de aanval en was erg fel in de duels. Na een tijdje sprintte Sven achter een verdediger aan van FC Assen en nam een ferme maar keurige sliding zonder de tegenstander te raken. Hij stond snel weer op, dribbelde naar het doel en scoorde de verdiende 2-0. FC Assen wilde dit goed gaan maken en ging in de aanval, maar het schot van hen ging naast. Wouter pakte de (achter)bal ongeveer bij de cornervlag op en zonder terug te lopen naar zijn doel schopte hij de bal over de verdediging naar Huub. Hij dribbeldeeen paar passen en schoot toen keurig vanaf rechts naar de op links vrijstaande Sven. Sven snelde naar het doel en scoorde mooi 3-0. Dit smaakte naar meer. Gelijk weer klaar staan. FC Assen stond nu volledig onder druk. Huub kreeg de bal na een scrimmage op links bij de achterlijn, kapte met links naar binnen en schoot met rechts knap de 4-0 binnen. Even later nam Huub een corner en die kwam in één keer op de lat terecht. De bal werd vervolgens door FC Assen weggewerkt het veld in richting Jos die van achteruit was opgekomen. Jos bedacht zich geen moment en haalde van ca. 15 meter in één keer uit. De bal vloog hoog over de keeper in de touwen 5-0. De wedstrijd was gespeeld, al dacht FC Assen daar iets anders over en zij scoorden vlak voor tijd nog de 5-1. Goed gespeeld jongens de 2e helft, met deze instelling willen we de laatste wedstrijden aangaan.
De penalty’s gingen dit keer ook weer erg goed, maar liefst 7 voltreffers.
Volgende week spelen we uit tegen Borger F1 om 09.00 uur.
Tot volgende week!





























