Gieten JO19-1 - Valthermond JO19-1 en de winnaar is...
Na vijf week zonder winst werd het wel weer eens tijd voor 3 punten. Zaterdag moest dat gebeuren tegen Valthermond JO19-1. Helaas hebben we dit na een goede en zwaar bevochten wedstrijd waar wij ver uit de beter voetballende ploeg waren niet kunnen bereiken. Om 14:30 trapten we af tegen Valthermond. We begonnen erg scherp aan de wedstrijd waardoor er meteen al een licht klasse verschil te zien was tussen ons en de tegenstanders. We speelden geduldig met goed combinatie spel, al snel leverde dat ons een paar mooie kansen op. Waaronder een vlammend schot van de man in vorm Stan Reugebrink, die de bal ontving na slecht uitverdedigen van Valthermond. De tegenstander is eigenlijk maar een keer in de eerste helft gevaarlijk geworden toen de rechtsbuiten er op snelheid door kwam na een steekbal tussen de verdediging. Gelukkig ging de bal naast en kwamen we met de schrik vrij.
De scheids vloot voor de tweede helft, die waarschijnlijk zijn gedachten niet helemaal bij de wedstrijd had na een aantal foute beslissingen in de eerste helft. We kwamen de kleedkamer uit met dezelfde scherpte en gingen met 100% vol voor de winst. Dit leverde weer een aantal kansjes op maar bleef onbenut door onze goed voetballende voorhoede. Ook de tweede helft had de scheids een paar opmerkelijke beslissingen wat leidde tot frustratie aan beide kanten. Een van die opmerkelijke beslissingen was een gele kaart voor Lars Joel die een lichte overtreding beging, wat absoluut geen kaart had verdiend. Wij beven aanzetten om een doelpunt te maken maar het wou niet lukken. Zelfs niet toen we een penalty kregen werd de bal goed gestopt door de keeper van Valthermond. Uiteindelijk wisten we tot scoren te komen, maar werd naar onze mening onterecht afgekeurd omdat het buitenspel zou zijn geweest.
Helaas eindigde de wedstrijd in 0-0 in een wedstrijd waar wij hadden moeten winnen, maar de bal er niet in wou. Volgende week spelen we thuis tegen HS'88 JO19-1 om 14:30.
Wissels:
Charles voor Roan
Arno voor Stein
Jorn voor Hugo
Thorsten voor Brian
We moesten de knop weer snel omzetten omdat om 7 uur de vossenjacht op de planning stond. We werden in groepen gedeeld om vervolgens de vossen te gaan zoeken in het zwanenmeer bos. Grote complimenten aan de organisatoren en de vrijwilligers die deze geslaagde vossenjacht hebben georganiseerd.
Gudo Rietman





























