Programma (halve) finales

pony bar

38e Ponybar Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten 2019

Halve finale

Poule F, vrijdag 27 december

1. ASVB
2. WVV (zo.)
3. Hoogezand
4. Borger
5. Muntendam

19.00 ASVB - WVV (zo.)  0 -  3
19.23 Hoogezand - Borger  1 -  1
19.46 Muntendam - ASVB  2 -  6
20.09 WVV (zo.) - Hoogezand  2 -  0
20.32 Borger - Muntendam  3 -  0
20.55 ASVB - Hoogezand  3 -  1
21.18 Muntendam - WVV (zo.)  0 -  9
21.41 Borger - ASVB  1 -  3
22.04 Hoogezand - Muntendam     5 -  3
22.27 WVV (zo.) - Borger  3 -  3

Eindstand:
1. WVV (zo.)    10 ptn
naar finale
2. ASVB
   9 ptn
naar finale
3. Borger    5 ptn uitgeschakeld
4. Hoogezand    4 ptn uitgeschakeld
5. Muntendam        0 ptn uitgeschakeld

Halve finale

Poule G, zaterdag 28 december

1. BSVV
2. Veendam 1894
3. LTC
4. Nieuw Buinen
5. Rolder Boys

19.00 BSVV - Veendam 1894  2 -  2
19.23 LTC - Nieuw Buinen  2 -  0 
19.46 Jong VV Gieten - BSVV  0 -  4
20.09 Veendam 1894 - LTC  1 -  3
20.32 Nieuw Buinen - Jong VV Gieten  1 -  1
20.55 BSVV - LTC  2 -  3
21.18 Jong VV Gieten - Veendam 1894  2 -  2
21.41 Nieuw Buinen - BSVV  0 -  5
22.04 LTC - Jong VV Gieten        3 -  2
22.27 Veendam 1894 - Nieuw Buinen  1 -  6

Eindstand:
1. LTC  12 ptn
naar finale
2. BSVV
   7 ptn
naar finale
3. Nieuw Buinen    4 ptn uitgeschakeld
4. Jong VV Gieten      2 ptn (-5) uitgeschakeld
5. Veendam 1894     2 ptn (-7) uitgeschakeld

Halve finale

Poule H, zondag 29 december

1. Sellingen
2. Groninger Boys
3. Gieten 2
4. Gieten 1
5. VAKO

13.00 Sellingen - Groninger Boys  1 -  4
13.23 Gieten 2 - Gieten 1  0 -  5
13.46 VAKO - Sellingen  2 -  3
14.09 Groninger Boys - Gieten 2  2 -  3
14.32 Gieten 1 - VAKO  1 -  1
14.55 Sellingen - Gieten 2  1 -  2
15.18 VAKO - Groninger Boys  3 -  2
15.41 Gieten 1 - Sellingen  2 -  1
16.04 Gieten 2 - VAKO  0 -  2
16.27 Groninger Boys - Gieten 1  3 -  4

Eindstand:
1. Gieten 1  10 ptn
naar finale
2. VAKO
   7 ptn
naar finale
3. Gieten 2    6 ptn uitgeschakeld
4. Groninger Boys       3 ptn (0) uitgeschakeld
5. Sellingen    3 ptn (-4) uitgeschakeld
 

Finale

Poule I, zaterdag 4 januari

1. WVV (zo.)
2. BSVV
3. Gieten 1       

19.00 WVV (zo.) - BSVV 1 - 0
19.46 BSVV - Gieten 1         1 - 4
20.32 Gieten 1        - WVV (zo.) 0 - 3

Eindstand:
1. WVV 6 ptn
2. Gieten 3 ptn
3. BSVV 0 ptn

Finale

Poule J, zaterdag 4 januari

1. ASVB
2. LTC
3. VAKO    

19.23 ASVB - LTC 1 - 1
20.09 LTC - VAKO      4 - 0
20.55 VAKO      - ASVB 0 - 0

Eindstand:
1. LTC 4 ptn
2. ASVB 2 ptn
3. VAKO 1 ptn

Finalewedstrijden

21.30 BSVV - VAKO 5 - 1
21.53 ASVB - Gieten 1 - 7
22.16 WVV - LTC 1 - 3

Eindstand:
1. LTC
2. WVV
3. Gieten
4. ASVB
5. BSVV
6. VAKO



pony bar