Programma eerste ronde

pony bar

38e Ponybar Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten 2019

Poule A, donderdag 19 december

  Gasselternijveen 2
  ASVB
  BSVV
  Sellingen
   

19.00 Gasselternijveen 2 - ASVB 0 - 13
19.33 BSVV - Sellingen 3 - 2
             
20.16 BSVV - Gasselternijveen 2 10 - 3
20.49 Sellingen - ASVB 2 - 3
             
21.32 Gasselternijveen 2 - Sellingen 1 - 10
22.05 ASVB - BSVV 3 - 2
             
             

Eindstand:
1. ASVB
9 ptn
naar halve finales
2. BSVV 6 ptn
naar halve finales
3. Sellingen 3 ptn
naar halve finales
4. Gasselternijveen 2 0 ptn uitgeschakeld
       

Poule B, vrijdag 20 december

  Veendam 1894
  Groninger Boys
  Gasselternijveen
  Jong Gieten
  WVV (zo.)

19.00 Veendam 1894 - Groninger Boys 7 - 3
19.23 Gasselternijveen - Jong Gieten 0 - 3
19.46 WVV - Veendam 1894 2 - 0
20.09 Groninger Boys - Gasselternijveen 3 - 1
20.32 Jong Gieten - WVV 0 - 1
20.55 Veendam 1894 - Gasselternijveen 3 - 0
21.18 WVV - Groninger Boys 3 - 2
21.41 Jong Gieten - Veendam 1894 1 - 1
22.04 Gasselternijveen - WVV 0 - 7
22.27 Groninger Boys - Jong Gieten 6 - 2

Eindstand:
1. WVV (zo.) 12 ptn
naar halve finales
2. Veendam 1894  
7 ptn
naar halve finales
3. Groninger Boys 6 ptn
naar halve finales
4. Jong Gieten 4 ptn uitgeschakeld
5. Gasselternijveen 0 ptn uitgeschakeld

Poule C, zaterdag 21 december

  Hoogezand
  LTC
  Buinen
  WVV (za.)
  Gieten 2

19.00 Hoogezand - LTC 1 - 2
19.23 Buinen - WVV 1 - 2
19.46 Gieten 2 - Hoogezand 2 - 4
20.09 LTC - Buinen 3 - 0
20.32 WVV - Gieten 2 0 - 1
20.55 Hoogezand - Buinen 10 - 1
21.18 Gieten 2 - LTC 1 - 0
21.41 WVV - Hoogezand 2 - 2
22.04 Buinen - Gieten 2 0 - 3
22.27 LTC - WVV 2 - 0

Eindstand:
1. LTC 9 ptn (+5) naar halve finales
2. Gieten 2 9 ptn (+3)
naar halve finales
3. Hoogezand 7 ptn
naar halve finales
4. WVV (za.) 4 ptn uitgeschakeld
5. Buinen 0 ptn  uitgeschakeld

Poule D, zondag 22 december

  Nieuw Buinen
  Gieten 1
  Siddeburen
  Borger
   

13.00 Nieuw Buinen - Gieten  1 -  1
13.23 Siddeburen - Borger  1 -  5
             
14.16 Siddeburen - Nieuw Buinen  3 -  3
14.49 Borger - Gieten 1  2 -  3
             
15.32 Nieuw Buinen - Borger  1 -  6
16.05 Gieten 1 - Siddeburen  8 -  0
             
             

Eindstand:
1. Gieten 1  7 ptn
naar halve finales
2. Borger  6 ptn
naar halve finales
3. Nieuw Buinen  2 ptn
naar halve finales
4. Siddeburen  1 ptn uitgeschakeld
       

Poule E, maandag 23 december

  VAKO
  Rolder Boys
  SETA
  Muntendam
   

19.00 VAKO - Rolder Boys  3 -  2
19.33 SETA - Muntendam  1 -  4
             
20.16 SETA - VAKO  4 - 16
20.49 Muntendam - Rolder Boys  1 - 10
             
21.32 VAKO - Muntendam  12 -  0
22.05 Rolder Boys - SETA  8 -  1
             
             

Eindstand:
1. VAKO 9 ptn
naar halve finales
2. Rolder Boys 6 ptn
naar halve finales
3. Muntendam 3 ptn
naar halve finales
4. SETA 0 ptn uitgeschakeld